Jak zwiększyć doznania u pań?

Kobiety uwielbiają seks i emocje, które wiążą się ze zbliżeniem z partnerem. To bez dwóch zdań przyjemność i radość dla obojga. Warto wiedzieć, co robić, aby zwiększyć doznania erotyczne u pań. Dzięki temu partnerka nigdy nie straci ochoty na igraszki, nieustannie czerpiąc z tego satysfakcję.

Zestawy do masażu

Co powiesz na to, aby zaproponować swojej ukochanej niezwykle zmysłowy masaż erotyczny, który z pewnością odpręży ją i sprawi, że nabierze ochoty na więcej? W masażu pomogą Ci odpowiednie kosmetyki – zestawy, jakie uwalaniają przyjemną woń i rozgrzewają masowane części ciała tak, że rozpala się pomiędzy partnerami ogień namiętności. Masażowi można poddać tradycyjnie plecy, pieszcząc przy tym pośladki i okolice lędźwi, a także wewnętrzną partię ud. Przekonaj się, że Twoja partnerka pokocha to rozwiązanie.

Gry erotyczne pobudzające wyobraźnię

Co powiesz na to, aby zafundować swojej partnerce nieco emocji i przygód, wykorzystując do gry wstępnej pełne zmysłowości gry erotyczne? W małych opakowaniach znajdziesz karty, które zawierają wiele interesujących zadań do wykonania. Z pewnością dodadzą one pikanterii i sprawią, że seks nigdy się nie znudzi. To bardzo skuteczny sposób na walkę z rutyną w łóżku lub lepsze poznanie się partnerów.

Pieszczoty czułych miejsc

Jeśli chcesz, aby Twoja partnerka odczuwała maksymalną przyjemność z seksu, postaw na subtelne pieszczoty stref erogennych. To bez dwóch zdań łechtaczka oraz jej okolice. Jednak możliwości masz znacznie więcej. Możesz masować i obsypywać pocałunkami jej piersi, szyję, ramiona, dłonie, plecy, brzuch czy uda.

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close